הדפסה על עטים

אספקת שירותי חריטה על עטים לכל מטרה. אנו משתמשים בטכנולוגיות חריטה מתקדמות כדי להפוך כל עט לאישי עם טקסט ואותיות לבחירתכם. חריטה על עטים מצריכה שימוש בכלי חיתוך וחריטה מיוחדים הנבחרים על פי החומר ממנו עשוי העט. באפשרותנו לספק שירותי חריטה על כל סוגי החומרים. הפכו כל עט שתבחרו למתנה אישית ומקסימה שתהיו גאים להעניק. אנו חורטים על עטים לכל אירוע: ימי הולדת, חגים, חתונות, טקסי סיום ומה לא בעצם. עט עם חריטה תשמש כמתנה אידיאלית לעובדים בחברות ועסקים. אנו מקבלים עבודות חריטה בכל סדר גודל ומספקים חריטה על עטים למוסדות, ארגונים וחברות.

הדפסה על עטים


הדפסה מקצועית על עטים , בכל הצבעים , בכל הגדלים ובכל עיצוב.
הדפסה על עטים
הדפסה על עטים

לחץ על התמונה להגדלה


אתה מתכנן להשתתף בכנס ורוצה לחלק מתנה? עט עם פרטי ההתקשרות עימך , ידוע כמתנה שעושה את העבודה. לחלוקת עטים עם פרטי העסק שלך יש השפעה רבה על הפצת שמך וכל זאת בעלות נמוכה.


חברת מרקינג, מדפיסה באמצעות מכונת טמפון על מגוון רחב של מוצרים , מקטנים ועד גדולים וכאמור גם על עטים. אנו במרקינג מדפיסים על עטים באיכות מאוד גבוהה , הן ברמת הדיוק והעיצוב והן מבחינת איכות הצבע בה אנו משתמשים.


איכות הצבע חשובה ושומרת על ההדפס לאורך שנים מבלי שידהה , או יימחק.


באפשרותכם האפשרות לבחור לרכוש את העטים בעצמך ולהגיע אלינו  או לשלוח אותם  ם הלוגו שתרצו.


לחילופין, תוכלו לבחור לסמוך עלינו שנרכוש בעבורך את העט האיכותי שתבחר בעלות סיטונאית ונמוכה ולשלוח במייל את הלוגו לצורך ההדפסה, ובכך לחסוך מעצמך את הטרחה בהגעה.


אנחנו מדפיסים על עטים בתל אביב, באזור נגיש ומרכזי ולכן גם ההגעה אלינו היא פשוטה.


חברת מרקינג מדפיסה על עטים בתל אביב אך משרתת לקוחות מכל הארץ.


אנו עובדים שישה ימים בשבוע ומבטיחים שירות מקצועי, אמין, איכותי, אדיב ומהיר.

 

   חזרה ל -