הדפסה על עטים

אספקת שירותי חריטה על עטים לכל מטרה. אנו משתמשים בטכנולוגיות חריטה מתקדמות כדי להפוך כל עט לאישי עם טקסט ואותיות לבחירתכם. חריטה על עטים מצריכה שימוש בכלי חיתוך וחריטה מיוחדים הנבחרים על פי החומר ממנו עשוי העט. באפשרותנו לספק שירותי חריטה על כל סוגי החומרים. הפכו כל עט שתבחרו למתנה אישית ומקסימה שתהיו גאים להעניק. אנו חורטים על עטים לכל אירוע: ימי הולדת, חגים, חתונות, טקסי סיום ומה לא בעצם. עט עם חריטה תשמש כמתנה אידיאלית לעובדים בחברות ועסקים. אנו מקבלים עבודות חריטה בכל סדר גודל ומספקים חריטה על עטים למוסדות, ארגונים וחברות.

עטים עם לוגו


אנו מתמחים בהדפסה, סימון וחריטה על מוצרים שונים לחברות ולתעשיה ובנוסף הדפסה על עטים הכוללת את לוגו החברה שלכם. להזמנות התקשרו עוד היום ל: 054-4890954, Marking
עטים עם לוגו
עטים עם לוגו

לחץ על התמונה להגדלה


בעל עסק או בעל חברה? מעוניין בדרך מקורית לפרסום העסק? עטים עם לוגו החברה שלך היא דרך מעולה לפרסם למתג את העסק שלך. דמיין לעצמך את כל המשרדים מלאים בעטים של החברה אשר יוצרים אפקט של אחידות ופרסום במיוחד בפגישות ושל אורחים מכובדים מהארץ ומחו"ל. כיום זה ידוע שפרסום הוא חלק ניכר מהצלחת העסק וחברות אשר לא משקיעות בפרסום עלולות להישאר מאחור.


חברות ועסקים רבים משתמשים בפרסום הלוגו על עטים בין אם זה מוסכים, משרדי עורכי דין, רואי חשבון, חברות גדולות, חברות ייעוץ, חברות ביטוח ועוד רבים אחרים משום שמודעים לחשיבות ולהשפעה הניכרת של פרסום. אם אתה מעוניין בקידום המכירות, חשיפת העסק או החברה לקהל רחב יותר של אנשים, עטים עם לוגו החברה היא התחלה מעולה עבורך!


לייעוץ, הכוונה ושאלות נוספות צרו קשר עם חברת Marking בטלפון: 
054-4890954

   חזרה ל -   

מוצרים נוספים שעשויים לעניין אותך:
  • סיכות לבגד
  • סכינים
  • צעיפים
  • מאפרות

  • לחץ על המוצר הרצוי