חריטה על מתכת

אנו מתמחים בחריטה איכותית על כל המתכות. בין אם ברשותכם שלט ממתכת או תג שם ממתכת או כל מוצר אחר המורכב מחומרים מתכתיים וברצונכם לחרוט אל גוף המוצר טקסט או גרפיקה מעוצבת, הביאו את המוצר אלינו לשירות חריטה מקצועי ומדויק ברמה שלא הכרתם. ברשותנו הידע והניסיון הנדרש לחריטה עדינה או גסה על כל סוגי המתכות. בנוסף תוכלו לצבוע את האותיות או הגרפיקה שנחרטה על המתכת בכל צבע שתרצו. כל סוג מתכת מקבל אצלנו את כלי החריטה הייעודי לו כדי להבטיח חריטה ברמה גבוהה. שירותי החריטה על מתכות ניתנים גם בכמויות גדולות לעסקים וחברות.

פאנלים למוצרים בעברית


חברת מרקינג מספקת לחברות שירות ייצור והפיכת פאנלים למוצרים בעברית, אם אתה יבואן וברצונך להמיר את לוח המקשים לשפה העברית, אנו המקום המתאים ביותר עבורך לביצוע העבודה. חברת marking מייצרת ומדפיסה עבור חברות וספקים לוחות מקשים ופאנלים למוצרים בעברית לפרטים והזמנות ניתן ליצור קשר בטלפון 054-4890954.

אם ברשותך קו מוצרים אשר לוח המקשים שלו יוצר באנגלית או בכל שפה זרה אחרת אנו ב-marking נוכל להדפיס לך על גבי לוח המקשים או המוצר עצמו בעברית או בכל שפה אחרת שתבחר בכדי להתאימו לקהל לקוחותיך. על ידי התאמת ממשק ההפעלה של המוצרים לעברית ולשפות אחרות תוכל להשיג לך קהל יעד חדש של לקוחות נוספים. אנו ב-marking מסוגלים לבצע עבודות הדפסה וחריטה על פאנלים בעברית בכל גודל וסוג ובכל כמות אשר נדרשת עבורכם.


אנו בחברת marking מייצרים פאנלים בעברית למוצרים באופן ממוחשב ועל כן משיגים תוצאה אחידה וברמה גבוהה. עקב השימוש במכונות אוטומטיות אנו יכולים לשמור על המוצרים שלכם ולחסוך טעויות אנוש ושריטות על גבי המוצר עצמו. בנוסף לכך המכונות מאפשרות לנו להדפיס כל כמות של פאנלים בעברית תוך זמן קצר. מרגע ההזמנה.


לפרטים נוספים ולקבלת מידע אודות ייצור והדפסה על פאנלים בעברית ניתן ליצור עמנו קשר 
בטלפון: 054-4890954.

   חזרה ל -   

מוצרים נוספים שעשויים לעניין אותך:
  • לוחות חשמל ממותגים עם לוגו
  • מטענים ניידים
  • מארזים
  • חריטה ממוחשבת

  • לחץ על המוצר הרצוי