חריטה על מתכת

אנו מתמחים בחריטה איכותית על כל המתכות. בין אם ברשותכם שלט ממתכת או תג שם ממתכת או כל מוצר אחר המורכב מחומרים מתכתיים וברצונכם לחרוט אל גוף המוצר טקסט או גרפיקה מעוצבת, הביאו את המוצר אלינו לשירות חריטה מקצועי ומדויק ברמה שלא הכרתם. ברשותנו הידע והניסיון הנדרש לחריטה עדינה או גסה על כל סוגי המתכות. בנוסף תוכלו לצבוע את האותיות או הגרפיקה שנחרטה על המתכת בכל צבע שתרצו. כל סוג מתכת מקבל אצלנו את כלי החריטה הייעודי לו כדי להבטיח חריטה ברמה גבוהה. שירותי החריטה על מתכות ניתנים גם בכמויות גדולות לעסקים וחברות.

מחזיקי מפתחות


חברת מרקינג תספק עבורכם שירות סימון וחריטה על מחזיקי מפתחות של כל לוגו או כל סימון נוסף אחר בו תחשקו. איכות, מקצועיות והלקוח הם שלושת הערכים החשובים עליהם אנו מקפידים לשמור לכל אורך תהליך העבודה, כך שאתם תקבלו מוצר באיכות גבוהה. לקבלת שירות סימון וחריטה על מחזיקי מפתחות, ניתן ליצור קשר ב: 054-4890954

בעל חנות מזכרות? מחפש מתנה מקורית לעובדים? סימון וחריטה על מחזיקי מפתחות ברמה שלא הכרת עד כה, שימוש בצבעים וחריטה מתקדמת כך שהלוגו או הסימון שתבחרו יישאר לטווח ארוך ולא ידהה עם הזמן.אנו מבצעים את העבודה בבטיחות ובאחריות כך שתהיו מכוסים אם מוצר אחד ייפגם בשלב החריטה והסימון.

 

בבחירת חברה לביצוע עבודות מסוג זה, עליכם לוודא שברשותה הציוד והמכשור המתאים על מנת שתקבלו מוצר סופי לשביעות רצונכם. אנו גם בעלי המכשור המתאים וגם בעלי תודעת שירות גבוהה ללקוחותינו ועל ידי הקשבה ללקוח אנו מצליחים לתאם את הציפיות ולהביא למוצר שמתאים כמו כפפה עבורו.


ברשותנו משאית לשירות איסוף והחזרה של המוצרים עד לבית העסק או החברה.


לבירואים ושאלות נוספות, תוכלו לצור עמנו קשר בטלפון: 054-4890954 , או דרך "צור קשר" באתר.

   חזרה ל -   

מוצרים נוספים שעשויים לעניין אותך:
  • צלחת מעופפת
  • סיכות לבגד
  • כוסות
  • ערכת מנגל

  • לחץ על המוצר הרצוי