חריטה על מתכת

אנו מתמחים בחריטה איכותית על כל המתכות. בין אם ברשותכם שלט ממתכת או תג שם ממתכת או כל מוצר אחר המורכב מחומרים מתכתיים וברצונכם לחרוט אל גוף המוצר טקסט או גרפיקה מעוצבת, הביאו את המוצר אלינו לשירות חריטה מקצועי ומדויק ברמה שלא הכרתם. ברשותנו הידע והניסיון הנדרש לחריטה עדינה או גסה על כל סוגי המתכות. בנוסף תוכלו לצבוע את האותיות או הגרפיקה שנחרטה על המתכת בכל צבע שתרצו. כל סוג מתכת מקבל אצלנו את כלי החריטה הייעודי לו כדי להבטיח חריטה ברמה גבוהה. שירותי החריטה על מתכות ניתנים גם בכמויות גדולות לעסקים וחברות.

לוחות חשמל ממותגים עם לוגו


חברת Marking מתמחה באספקת שירותי סימון וחריטה על לוחות חשמל ממותגים כולל אפשרות להדפסת לוגו החברה למיתוג ופרסום החברה או העסק. להזמנות ובירורים נוספים, התקשרו לטלפון: 054-4890954

אם הינך בעל חברה/עסק שמעוניין להטביע על מוצריו לוגו או כל סימון אחר ברמה גבוהה, שייחד אותו משאר החברות הקיימות בשוק, בחר בחברת מרקינג לביצוע העבודה. אנו ניצור עבורך בעזרת מכשור מתקדם וצוות מיומן לוגו מקורי ומושך את העין.


במרקינג תוכלו להנות משירות של סימון וחריטה על לוחות חשמל, סימון מפסקים, פחתים, הדפסת לוגו, שמות חברה לפי התקן הדרוש. חברת Marking מצוידת במכונות והציוד מתקדם ביותר שיש כיום בשוק להטבעת לוגו חברות. אנו מסוגלים להטביע את לוגו החברה שלכם על מוצרים רבים ובאיכות מרבית.


להזמנות, שאלות וייעוץ נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת: 054-4890954


כיום חוקים רבים מגדירים כיצד צריכים לסמן מוצרי חשמל אשר יכולים להוות סכנה למשתמשים בהם, ואף סימון אשר מראה מיהו היצרן אשר עומד ולוקח אחריות לגבי אותו מוצר בו אנו עושים שימוש. על כן חברת מרקינג תבצע עבורכם את ההתאמה והסימון הנדרשים בכדי לעמוד בדרישות החוק.

   חזרה ל -   

מוצרים נוספים שעשויים לעניין אותך:
  • חריטה ממוחשבת
  • מטענים ניידים
  • לוחות חשמל ממותגים עם לוגו
  • מארזים

  • לחץ על המוצר הרצוי