חריטה על מתכת

אנו מתמחים בחריטה איכותית על כל המתכות. בין אם ברשותכם שלט ממתכת או תג שם ממתכת או כל מוצר אחר המורכב מחומרים מתכתיים וברצונכם לחרוט אל גוף המוצר טקסט או גרפיקה מעוצבת, הביאו את המוצר אלינו לשירות חריטה מקצועי ומדויק ברמה שלא הכרתם. ברשותנו הידע והניסיון הנדרש לחריטה עדינה או גסה על כל סוגי המתכות. בנוסף תוכלו לצבוע את האותיות או הגרפיקה שנחרטה על המתכת בכל צבע שתרצו. כל סוג מתכת מקבל אצלנו את כלי החריטה הייעודי לו כדי להבטיח חריטה ברמה גבוהה. שירותי החריטה על מתכות ניתנים גם בכמויות גדולות לעסקים וחברות.

post image

חריטה וחיתוך מתכות

מעוניין לחרוט או לחתוך מתכת? הגעת למקום הנכון!. אנו במרקינג מבצעים עבודות חריטה וחיתוך מתכות מכל הסוגים ובכל הגדלים. לרשותנו עומדות מספר רב של מכונות אשר יכולו לתת לך מענה לכל סדר גודל של עבודה באופן מיידי וברמה גבוהה.

post image

הדפסה על לוחית רישוי

post image

לוחות חשמל ממותגים עם לוגו

חברת Marking מתמחה באספקת שירותי סימון וחריטה על לוחות חשמל ממותגים כולל אפשרות להדפסת לוגו החברה למיתוג ופרסום החברה או העסק. להזמנות ובירורים נוספים, התקשרו לטלפון: 054-4890954

post image

ערכת מנגל

post image

פאנלים למוצרים בעברית

חברת מרקינג מספקת לחברות שירות ייצור והפיכת פאנלים למוצרים בעברית, אם אתה יבואן וברצונך להמיר את לוח המקשים לשפה העברית, אנו המקום המתאים ביותר עבורך לביצוע העבודה. חברת marking מייצרת ומדפיסה עבור חברות וספקים לוחות מקשים ופאנלים למוצרים בעברית לפרטים והזמנות ניתן ליצור קשר בטלפון 054-4890954.

post image

פותחן בקבוקים

post image

מחזיקי מפתחות

חברת מרקינג תספק עבורכם שירות סימון וחריטה על מחזיקי מפתחות של כל לוגו או כל סימון נוסף אחר בו תחשקו. איכות, מקצועיות והלקוח הם שלושת הערכים החשובים עליהם אנו מקפידים לשמור לכל אורך תהליך העבודה, כך שאתם תקבלו מוצר באיכות גבוהה. לקבלת שירות סימון וחריטה על מחזיקי מפתחות, ניתן ליצור קשר ב: 054-4890954

צור איתנו קשר
ונשמח לעזור
[email protected]
054-4890954

למה אנשים בוחרים בנו

מקצועיות
  • מקצועיות
  • ציוד קצה בטכנלוגיה המתקדמת ביותר | ניסיון עשיר | ביצוע בכל הצבעים ובכל השפות
זריזות
  • מאישור לקוח ועד מוצר מוגמר ואיכותי לוקח 48 שעות
  • 99% זמינות
יחסי אנוש
  • אנו מאמינים באימרה "ואהבת לרעך כמוך"
  • כיוון שכך, כשם שאנו אוהבים שמתייחסים לעסק שלנו ברצינות ובאדיבות, כך אנו נוהגים כלפי הלקוחות שלנו.