חריטה על מקלדת בשפות שונות

הביאו את המקלדת או המחשב הנייד לחריטת אותיות בעברית (או כל שפה אחרת - תמיכה ב32 שפות). עם שירותי חריטת המקלדות שאנו מספקים, תוכלו להימנע משיטות זמניות כמו סימון ידני או מדבקות. חריטת האותיות המקצועית שתקבלו מאיתנו תישאר איתכם לכל אורך חיי המקלדת, ובנוסף תוכלו לבחור את צבע האותיות מבין הצבעים: לבן, שחור, צהוב, כחול וסגול. ניתן לחרוט אותיות על מקשי המקלדת בעד ארבע שפות שונות. אנו אפילו נסיר את המדבקות מהמקלדת שמסרתם לחריטה. אל תמתינו, הפכו את המקלדת האישית שלכם למקלדת דו – לשונית באמצעות חריטה מקצועית ומדויקת.
**** נותנים שירות לייבואנים -- מחירים מיוחדים לכמויות ****

חריטה על מקלדות שפות נוספות


חברת Marking מספקת בין היתר שירותי חריטה על מקלדות בשפות נוספות וצברה ניסיון שבא לידי ביטוי באיכות ובשיטת עבודה מיוחדת. אנו מספקים חריטה על מקלדות בשפות שונות למחשבים נייחים וניידים ללא צורך בפירוק במקלדת תוך שימוש בטכנולוגיה חדישה.
חריטה על מקלדות שפות נוספות
חריטה על מקלדות שפות נוספות

לחץ על התמונה להגדלה


חברת Marking מספקת שירותי חריטה על מקלדות בשפות נוספות וצברה ניסיון שבא לידי ביטוי באיכות ובשיטת עבודה מיוחדת. אנו מספקים חריטה על מקלדות בשפות שונות וכמעט בכל שפה אשר תהיו מעוניינים לחרוט בה על מחשבים נייחים וניידים ללא צורך בפירוק המקלדת מן המוצר עצמו ותוך שימוש בטכנולוגיה חדישה המעניקה רמת גימור גבוהה ואיכות תוצאה בדיוק כפי שעושים בחברה על גבי המוצרים עצמם.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת חריטה על מקלדות לעסקים פרטים ומוסדות ניתן ליצור עמנו קשר בטלפון: 054-4890954.

בחריטה על מקלדות אנו משתמשים במכונות המתקדמות והאיכותיות ביותר הקיימות כיום בשוק בכדי להגיע לתוצאות הגבוהות ביותר אשר ניתן להשיג ובכדי לשמור על לקוחותינו מרוצים. אנו יודעים כי לקוחותינו מפקידים בידינו מוצרים יקרי ערך ולעיתים חוששים מכך, אנו מודעים לגודל האחריות המופקדת בידינו ושואפים לעשות את המיטב עבור כל אחד ואחת בדרך לעוד לקוח מרוצה.

רבים משתמשים בשירותי החריטה על מקלדות בין אם הזמינו מוצרים מחו"ל או שהחברה ממנה הזמינו לא תומכת בשפה המתאימה עבורם. כמו כן עולים חדשים רבים רוצים לרכוש מקלדת המאפיינת אותם ואת השפות אשר הם יודעים בנוסף לשפה העברית והאנגלית אך פעמים רבות זה בלתי ניתן להשגה ועליהם לפנות לפתרונות אחרים כדוגמת חריטה על מקלדות. חריטה על מקלדות בשפות נוספות מאפשרת ליצור על דגם המחשב הנייד או המקלדת אליה אתה רגיל ונוחה לך את השפה הנוספת שנחוצה. פעולה זו איננה יקרה ומקלה רבות על המשתמש ועדיפה על פתרון המדבקות אשר מתבלות ונמחקות עם הזמן ואף מורחות דבק שנותר על גבי המקשים ועושה את השימוש במקלדת ללא נעים ונוח.

אם הנך בעל עסק ואתה זקוק למקלדות עם חריטה? או שהזמנת מחשב נייד ואתה מחפש חריטה בשפה שלך? צור קשר עוד היום עם חברת Marking  ואנו נספק עבורך חריטה על מקלדות בכל שפה שתבחר ורק תרצה להוסיף על גבי המקשים. אנו מתחייבים לכיתוב ברור ונקי וללא צורך של פירוק המקלדת.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת חריטה על מקלדות לעסקים פרטים ומוסדות ניתן ליצור עמנו קשר בטלפון: 054-4890954.

   חזרה ל -   

מוצרים נוספים שעשויים לעניין אותך:
  • חריטה על מקלדות שפות נוספות
  • חריטה על מקלדות ברוסית
  • חריטה על מקלדות בערבית
  • חריטה על מיני מקלדת Rii

  • לחץ על המוצר הרצוי