חריטה על מקלדת בשפות שונות

הביאו את המקלדת או המחשב הנייד לחריטת אותיות בעברית (או כל שפה אחרת - תמיכה ב32 שפות). עם שירותי חריטת המקלדות שאנו מספקים, תוכלו להימנע משיטות זמניות כמו סימון ידני או מדבקות. חריטת האותיות המקצועית שתקבלו מאיתנו תישאר איתכם לכל אורך חיי המקלדת, ובנוסף תוכלו לבחור את צבע האותיות מבין הצבעים: לבן, שחור, צהוב, כחול וסגול. ניתן לחרוט אותיות על מקשי המקלדת בעד ארבע שפות שונות. אנו אפילו נסיר את המדבקות מהמקלדת שמסרתם לחריטה. אל תמתינו, הפכו את המקלדת האישית שלכם למקלדת דו – לשונית באמצעות חריטה מקצועית ומדויקת.
**** נותנים שירות לייבואנים -- מחירים מיוחדים לכמויות ****

חריטה על מקלדות בערבית


חברת Marking מתמחה בחריטה על מקלדות בשפות שונות וביניהן גם ערבית. אנו מספקים את שירות זה למגוון חברות, לקוחות פרטיים, עסקיים זאת תוך שימת דגש על איכות.
חריטה על מקלדות בערבית
חריטה על מקלדות בערבית

לחץ על התמונה להגדלה


חברתMarking  מתמחה בחריטה על מקלדות בשפות שונות וביניהן גם ערבית. אנו מספקים שירותי חריטה לכל סוגי הלקוחות: חברות, לקוחות פרטיים, עסקיים ועוד. חברתנו שמה דגש על איכות החריטה הגבוהה שלא תפגע באיכות המוצר והחריטה תראה עליו זרה, מטרתנו היא ליצור מוצר שהחריטה עליו נראית כאילו יצא ככה מהמפעל.

להזמנות והצעות מחיר לגבי חריטה על מקלדות בשפה הערבית ניתן ליצור קשר בטלפון: 054-4890954.

המגזר הערבי מהווה חלק משמעותי באוכלוסיית מדינת ישראל ופעילותם במגזר העסקי היא רבה, על כן ישנו צורך להתאים ולחרוט על מקלדות בשפה הערבית פעמים רבות.  חברת marking  תחרוט עבורכם על המחשב הנייד או כל מוצר אחר שתביאו ותרצו ליצור עליו חריטה בשפה הערבית באיכות זאת על ידי שימוש במכונות מתקדמות ואמינות.

במידה ורכשתם מחשב בחול או מצאתם מחשב במחיר טוב שאין עליו את אותיות השפה הערבית ואתם זקוקים לה, ניתן לפתור זאת תמורת סכום כסף קטן שיפתור את הבעיה ויהפוך את מקשי המוצר לנגישים עבור כל אדם גם אם לא ידע לקרוא ולכתוב בשפה אחרת. אנשי עסקים, בתי ספר ומוסדות לימוד זקוקים לכמות רבה של מקלדות בשפה הערבית אך אין למצוא בשוק תמיד דגם או מחיר אשר יתאים עבורם, פה אנו נכנסים לתמונה ויוצרים עבור כל מי שצריך פתרון איכותי ונקי על גבי מקשי המוצר כמו היצרן.

ילדים קטנים ומבוגרים דוברי ערבית מתקשים כיום להשתמש בטכנולוגיות רבות בעקבות קשיי שפה ואי הכרת האותיות בשפה העברית והאנגלית ועל כן זקוקים לאותיות שפת האם שלהם בכדי להסתדר בהפעלת טכנולוגיות מתקדמות וכתיבה על גבי מחשבים. פתרון אידיאלי עבור משתמש כזה שאינו שולט בשפה זרה ובכתיבה עיוורת היא ליצור עבורו הטבעה על ידי חריטה ממוחשבת על גבי המוצר כך שיוכל להבין מה כל מקש מסמל עבורו כאשר הוא עומד ללחוץ עליו וכך יוכל להתנסות ולצבור ידע ללא רתיעה והימנעות מגישה אל טכנולוגיות מתקדמות עקב פערי שפה.

להזמנות והצעות מחיר לגבי חריטה על מקלדות בשפה הערבית ניתן ליצור קשר בטלפון: 054-4890954.

 

   חזרה ל -   

מוצרים נוספים שעשויים לעניין אותך:
  • חריטה על מקלדות ברוסית
  • חריטה על מקלדות בערבית
  • מקלדות
  • חריטה על מקלדות שפות נוספות

  • לחץ על המוצר הרצוי