חריטה על מקלדת בשפות שונות

הביאו את המקלדת או המחשב הנייד לחריטת אותיות בעברית (או כל שפה אחרת - תמיכה ב32 שפות). עם שירותי חריטת המקלדות שאנו מספקים, תוכלו להימנע משיטות זמניות כמו סימון ידני או מדבקות. חריטת האותיות המקצועית שתקבלו מאיתנו תישאר איתכם לכל אורך חיי המקלדת, ובנוסף תוכלו לבחור את צבע האותיות מבין הצבעים: לבן, שחור, צהוב, כחול וסגול. ניתן לחרוט אותיות על מקשי המקלדת בעד ארבע שפות שונות. אנו אפילו נסיר את המדבקות מהמקלדת שמסרתם לחריטה. אל תמתינו, הפכו את המקלדת האישית שלכם למקלדת דו – לשונית באמצעות חריטה מקצועית ומדויקת.
**** נותנים שירות לייבואנים -- מחירים מיוחדים לכמויות ****

חריטה על מקלדות ברוסית


Marking מספקת שירותי חריטה על מקלדות ברוסית לפרטיים ולחברות, בזכות המכונות המתקדמות והשיטה המיוחדות שלנו אנו מבטיחים עבודה בזמן מינימלי ואיכות מוצר ברמה גבוה מאוד.
חריטה על מקלדות ברוסית
חריטה על מקלדות ברוסית

לחץ על התמונה להגדלה


בעקבות העלייה הגדולה מברית המועצות בשנות התשעים נוצר ביקוש רב בקרב האוכלוסייה למוצרים אשר תומכים בשפה הרוסית. אומנם עם השנים הולך ומשתפר הדבר אך מקומות רבים טרם הפכו נגישים לדוברי הרוסית ואינם מספקים פתרונות הולמים לעובדים או לקוחות אשר זקוקים לחריטה על מקלדות ברוסית או על כל מוצר אחר בו נדרשת חריטה ממוחשבת שתסייע למשתמש בו בשפה הידועה לו ובכך תקל עליו את תפעול המוצר ותמנע תקלות רבות ואת הפסקת העבודה עקב מחסום השפה.

לפרטים נוספים שאלות והזמנות בנושאי חריטה על מקלדות ברוסית או בכל שפה אחרת ניתן ליצור עמנו קשר בטלפון: 054-4890954.

כאמור אוכלוסיית ישראל מונה כיום יותר ממיליון דוברי רוסית אשר מקיימים קשרים באמצעות האינטרנט עם משפחותיהם שנשארו מאחור בארצות מוצאם. דוברי הרוסית בכדי לתקשר עם משפחותיהם נדרשים לכתוב להם בשפה המוכרת ומובנת על שני הצדדים לכן קיים צורך רב בחריטה ממוחשבת על מקלדות ברוסית כדי ששני הצדדים יוכלו לתקשר בצורה נוחה ונגישה.
פלח שוק נוסף אשר זקוק לחריטה ממוחשבת על מקלדות ברוסית הם בעלי עסקים דוברי רוסית אשר מקיימים קשרי מסחר עם מדינות ברית המועצות לשעבר, ידיעת השפה והיכולת לכתוב למי שנמצא מולך בצדו השני של העולם בשפתו מקלה על קשרי המסחר ומסייעת רבות. לכן דוברי הרוסית מעוניינים להפוך את מקלדת המחשב שנמצא ברשותם למקלדת שתתמוך בשפה נוספת שתקל על העבודה היומיומית.

העולם השתנה והתקדם והכל הפך לטכנולוגי וממוחשב ובעקבות זאת אנשים רבים מוצאים עצמם לא רלוונטיים עקב קשיי שפה והקושי בגיל מאוחר לרכוש שפה נוספת ולשלוט בה. כך על ידי חריטה ממוחשבת ברוסית על מקלדות יוכלו גם הסבא והסבתא וכל בעלי הגיל השלישי לתקשר ביניהם באמצעות מחשב ולהיחשף לטכנולוגיה בקלות ללא מעצורים ורתיעה משפה שזרה להם.

חריטה על מקלדות ברוסית זהו פתרון ישים וקל שבעקבותיו משיגים המון ובעלות לא גבוהה כלל.

לפרטים נוספים שאלות והזמנות בנושאי חריטה על מקלדות ברוסית או בכל שפה אחרת ניתן ליצור עמנו קשר בטלפון: 054-4890954.

 

   חזרה ל -   

מוצרים נוספים שעשויים לעניין אותך:
  • חריטה על מקלדות שפות נוספות
  • חריטה על מקלדות בערבית
  • חריטה על מקלדות בעברית
  • חריטה על מקלדות ברוסית

  • לחץ על המוצר הרצוי