חריטה על מקלדת בשפות שונות

הביאו את המקלדת או המחשב הנייד לחריטת אותיות בעברית (או כל שפה אחרת - תמיכה ב32 שפות). עם שירותי חריטת המקלדות שאנו מספקים, תוכלו להימנע משיטות זמניות כמו סימון ידני או מדבקות. חריטת האותיות המקצועית שתקבלו מאיתנו תישאר איתכם לכל אורך חיי המקלדת, ובנוסף תוכלו לבחור את צבע האותיות מבין הצבעים: לבן, שחור, צהוב, כחול וסגול. ניתן לחרוט אותיות על מקשי המקלדת בעד ארבע שפות שונות. אנו אפילו נסיר את המדבקות מהמקלדת שמסרתם לחריטה. אל תמתינו, הפכו את המקלדת האישית שלכם למקלדת דו – לשונית באמצעות חריטה מקצועית ומדויקת.
**** נותנים שירות לייבואנים -- מחירים מיוחדים לכמויות ****

חריטה על מקלדות בעברית


מארקינג מספקת שירות חריטה על מקלדות בעברית לפרטיים ולחברות, בזכות המכונות המתקדמות המצויות ברשותנו אנו מבטיחים עבודה בזמן מינימלי ואיכות מוצר ברמה גבוה מאוד. לפרטים נוספים והזמנות ניתן ליצור קשר בטלפון: 054-4890954.
חריטה על מקלדות בעברית
חריטה על מקלדות בעברית

לחץ על התמונה להגדלה


כיום כאשר העולם הוא כפר גלובלי, אנשים טסים לכל רחבי תבל ומביאים איתם מוצרי אלקטרוניקה שונים, פעמים רבות אין התאמה מלאה בין מקשי המוצר אותו הם רכשו לבין ארץ מוצאם והשפה בה הם כותבים.
על כן אנשים אילו זקוקים לחריטה על מקלדות בעברית כדי שיוכלו להשתמש בפריט אותו רכשו בצורה נוחה גם אם אינם שולטים בכתיבה עיוורת.


מחשבים הם מוצר יקר מאוד בארץ ועל כן משתלם מאוד להביא אותם מחו"ל, כאשר אחד מקרובי המשפחה טס ומוכן לרכוש עבורך מכשיר מתקדם ובמחיר זול בהרבה מהארץ. אבל חיסרון אחד מובהק ניכר במחשבים המיובאים לארץ מחו"ל באופן עצמאי והוא שאין להם חריטה על המקלדת בעברית. לכן לאור הביקוש הרב בקרב הציבור לקחו על עצמן חברות חריטה וסימון מוצרים לספק שירות זה ולחרוט עבור אנשים אילו אותיות מכל שפה שיבחרו על המקלדת של המחשב אותו רכשו בחו"ל. על אף ההוצאה הנוספת אשר כרוכה בחריטה על המקלדת עדיין המחשב יוצא זול בהרבה ממחירו בארץ ועל כן אופציה זו משתלמת מאוד.

חריטה על מקלדות בעברית מבוצעת בדיוק באופן אשר בו היא מבוצעת כל ידי היצרן כך שאין כל סיבה לחשוש ולתהות האם כדאי לכם לחרוט על מקלדת המחשב החדש אשר זה עתה רכשתם. יבואני המחשבים עושים בדיוק את אותה הפעולה בעצמם כאשר הם מייבאים את המחשבים לארץ.

אופציה נפוצה נוספת אשר אנשים מוצאים לעצמם כפתרון זמני לבעיה זו היא הדבקת מדבקות על גבי מקשי המקלדת, אך אופציה זו מלווה בחסרונות רבים. מדבקות האותיות מתקלפות עם הזמן והשימוש והדבק נותר על המקשים וקשה להסירו, עקב הדבק שנותר על המקשים הידיים מתלכלכות והמקשים צוברים לכלוך שחור שאינו נעים למגע. חריטה על מקלדות בעברית אומנם מעט יקרה יותר מסט המדבקות אך היא פתרון עמיד ללא בלאי שנותר נקי לאורך זמן ושומר על המחשב נעים למגע. פתרון החריטה על המקלדת בעברית אף יוצא עם הזמן יותר זול ומשתלם כאשר נאלצים להחליף את המדבקות הקיימות בסט חדש של מדבקות כתוצאה מבלאי.
ב- Marking אנו מבצעים חריטה גם עבור אנשים אשר הדביקו מדבקות ומעוניינים לחרוט וליצור סימון קבוע ונקי על גבי המוצר שקיים ברשותם.

לפרטים נוספים והזמנות ניתן ליצור קשר עם מארקינג בטלפון: 054-4890954.

   חזרה ל -   

מוצרים נוספים שעשויים לעניין אותך:
  • חריטה על מיני מקלדת Rii
  • חריטה על מקלדות בעברית
  • חריטה על מקלדות שפות נוספות
  • חריטה על מקלדות ברוסית

  • לחץ על המוצר הרצוי