חריטה על מקלדת בשפות שונות

הביאו את המקלדת או המחשב הנייד לחריטת אותיות בעברית (או כל שפה אחרת - תמיכה ב32 שפות). עם שירותי חריטת המקלדות שאנו מספקים, תוכלו להימנע משיטות זמניות כמו סימון ידני או מדבקות. חריטת האותיות המקצועית שתקבלו מאיתנו תישאר איתכם לכל אורך חיי המקלדת, ובנוסף תוכלו לבחור את צבע האותיות מבין הצבעים: לבן, שחור, צהוב, כחול וסגול. ניתן לחרוט אותיות על מקשי המקלדת בעד ארבע שפות שונות. אנו אפילו נסיר את המדבקות מהמקלדת שמסרתם לחריטה. אל תמתינו, הפכו את המקלדת האישית שלכם למקלדת דו – לשונית באמצעות חריטה מקצועית ומדויקת.
**** נותנים שירות לייבואנים -- מחירים מיוחדים לכמויות ****

חריטה על מקלדת אפל


חריטת עברית או כל שפה אחרת על מחשב נייד APPLE.

באמצעות טכנולוגיית מכונת CNC  מתקדמת , אנו חורטים אותיות ללא פירוק המקשים.
חברת מרקינג הנמצאת באיזור נגיש בדרום תל אביב , בעלת מיומנות של שנים וחריטה על מאות מחשבי אפל , חורטת כל שפה שתרצו תוך 15 דק בתיאום הגעה מראש.

 

טיילתם בניו יורק, רכשתם מחשב נייד אפל מקסים ועכשיו , אחרי שחזרתם לארץ , קשה לכם לכתוב מכתב בעברית. ? שפת המקשים היא אנגלית , ולמרות שאתם מדפיסים כמעט עיוור בעברית , בכל זאת אתם נעים ונוח יותר שעל המקלדת תהיה גם השפה העברית.

 

מה עושים?

 

ישנן מספר שיטות להוסיף את העברית על המקלדת : הדבקה , פירוק המקשים , הדפסה.
במרקינג , אנחנו מציעים חריטה מקצועית , אפשר אף להגיד גם אומנותית של האותיות על גבי המקלדת.


באמצעות טכנולוגיית מכונת CNC  מתקדמת , אנו חורטים  במרקינג אותיות בשפה העברית ללא פירוק המקשים. ניתן לבחור את צבע החריטה ולהתאימה לצבע הקיים, אם זה לבן, צהוב, תכלת או כל גוון שתרצו.


ועכשיו , אחרי שהבנתם שעליכם להוסיף את השפה למקשי המחשב , ובחרתם במרקינג שתחרוט עבורכם, נוסיף ונאמר שתוך 15 דקות הכל נגמר.


אנחנו נמצאים  באיזור נגיש בדרום תל אביב .  עובדים בכל ימות השבוע , כן, גם בשישי, ואם תתאמו מראש ותגיעו בזמן , מבטיחים שתוך רבע שעה תצאו מאוד מרוצים .

   חזרה ל -