חריטה על מקלדת בשפות שונות

הביאו את המקלדת או המחשב הנייד לחריטת אותיות בעברית (או כל שפה אחרת - תמיכה ב32 שפות). עם שירותי חריטת המקלדות שאנו מספקים, תוכלו להימנע משיטות זמניות כמו סימון ידני או מדבקות. חריטת האותיות המקצועית שתקבלו מאיתנו תישאר איתכם לכל אורך חיי המקלדת, ובנוסף תוכלו לבחור את צבע האותיות מבין הצבעים: לבן, שחור, צהוב, כחול וסגול. ניתן לחרוט אותיות על מקשי המקלדת בעד ארבע שפות שונות. אנו אפילו נסיר את המדבקות מהמקלדת שמסרתם לחריטה. אל תמתינו, הפכו את המקלדת האישית שלכם למקלדת דו – לשונית באמצעות חריטה מקצועית ומדויקת.
**** נותנים שירות לייבואנים -- מחירים מיוחדים לכמויות ****

חריטה על מקלדות למחשב נייד


דוגמא לעבודת חריטה על מקלדת למחשב נייד
חריטה על מקלדות למחשב נייד
חריטה על מקלדות למחשב נייד

לחץ על התמונה להגדלה


לעיתים יש מקרים בהם אנשים מביאים בעצמם מחשב נייד שרכשו בחו"ל. היות וכך למחשבים ניידים אלו אין את אותיות השפה העברית על גבי המקלדת.
ישנן מספר שיטות להוספת השפה העברית , החל ממדבקות על גבי המקשים, הדפסה , חריטה באמצעות פירוק המקשים וחיבורם חזרה, וחריטה.
אנחנו במרקינג רוצים להציע את שירותינו בחריטת השפה העברית על גבי מקלדת המחשב הנייד .
אם זה מחשב תוצרת דל, לנובו, סוני , אסוס או אפל (Dell, Lenovo ,Sony ,Asus, Apple ) וגם אחרים, אנחנו מתאימים את תכנות מכונת החריטה בהתאם לסוג המקלדת ותוצרת המחשב.
מתאימים את גודל האות והגוון בהתאם לאותיות הקיימות. התוצאה נראית מקצועית כאילו שתי השפות  בוצעו יחד אצל היצרן המקורי.
חריטת השפה היא הדרך המומלצת ביותר להוספת השפה למקלדת המחשב. הדפסה לעיתים נמחקת , המדבקה יורדת, ופירוק המקשים עשוי לקלקל את המקלדת.
במקרים בהם יש כבר מדבקה אנחנו יכולים להוריד אותה עבורך.
אנחנו משתמשים במכונות חריטה מהאיכותיות והטובות בשוק, ומביאים לגמר חריטה האיכות מאוד גבוהה.
   חזרה ל -