חריטה על מקלדת בשפות שונות

הביאו את המקלדת או המחשב הנייד לחריטת אותיות בעברית (או כל שפה אחרת - תמיכה ב32 שפות). עם שירותי חריטת המקלדות שאנו מספקים, תוכלו להימנע משיטות זמניות כמו סימון ידני או מדבקות. חריטת האותיות המקצועית שתקבלו מאיתנו תישאר איתכם לכל אורך חיי המקלדת, ובנוסף תוכלו לבחור את צבע האותיות מבין הצבעים: לבן, שחור, צהוב, כחול וסגול. ניתן לחרוט אותיות על מקשי המקלדת בעד ארבע שפות שונות. אנו אפילו נסיר את המדבקות מהמקלדת שמסרתם לחריטה. אל תמתינו, הפכו את המקלדת האישית שלכם למקלדת דו – לשונית באמצעות חריטה מקצועית ומדויקת.
**** נותנים שירות לייבואנים -- מחירים מיוחדים לכמויות ****

מקלדות


להזמנת חריטה או הדפסת טמפון בכל סוג וגודל עם לוגו או שם העסק ניתן ליצור קשר עם מארקינג בטלפון 054-4890954.
מקלדות
מקלדות

לחץ על התמונה להגדלה


מארקינג הינה חברה אשר מתמחה בסימון וחריטה על גבי מקלדות. אנו חורטים על מקלדות של מחשבים או כל מוצר אשר יש לו לוח מקשים וזקוק להטבעה של אותיות בכל שפה.

יבואנים ומשווקים רבים מביאים לארץ מחשבים ומקלדות אשר אינם נושאים על גביהם לוח מקשים עברי, ערבי או אחר ועל כן נדרשים להתאימו עבור הלקוח בארץ. אנו בmarking  מתמחים בהדפסה וחריטה על גבי מקלדות והתאמתן עבור לקוחותינו. אנו יודעים להדפיס ולחרוט על כל חומר או מוצר בכל גודל שיהיה.

חריטה על גבי מקלדות צריכה להתבצע בצורה מושלמת אשר תאפשר מגע נעים ונוח עם לוח המקשים ואף תשמור על המראה המקורי והאחיד של המוצר עליו מתבצעת העבודה. ברשותנו מכונות מתקדמות אשר יודעות לבצע במהירות הדפסה וחריטה ממוחשבת על גבי כל סוגי החומרים תוך שמירה על איכות ושלמות המוצרים.

 

לפרטים נוספים וייעוץ אודות הדפסת טמפון וחריטה על גבי מקלדות ניתן לפנות אלינו בטלפון: 054-4890954.

   חזרה ל -   

מוצרים נוספים שעשויים לעניין אותך:
  • חריטה על מקלדות שפות נוספות
  • חריטה על מקלדות בעברית
  • מקלדות
  • חריטה על מקלדות ברוסית

  • לחץ על המוצר הרצוי