חריטה אומנותית

עם שנים ארוכות של התמחות בחריטה אומנותית על כל חומר או מוצר, באפשרותנו להביא את האומנות שבחריטה על מוצרים לגבהים שטרם הכרתם. בין אם מדובר על חריטת הקדשה על מתנה, חריטה על זכוכית, חריטה על כלי נגינה או כל חריטה אישית על כל מוצר, הגעתם למקום הנכון. הביאו את המוצר שלכם בצרוף הטקסט (בכל סוגי הפונט) או הגרפיקה האומנותית שברשותכם ואנו נחרוט אותה האופן המקצועי והיפה ביותר שראיתם. מבצעים גם הזמנות של חריטה אומנותית בכמויות גדולות.

סיכות לבגד


להזמנת סיכות מעוצבות מכל סוג וגודל עם לוגו או שם העסק ניתן ליצור קשר בטלפון: .054-4890954

רכישת סיכה לבגד עם לוגו או שם העסק תורמת לפרסום וקידום העסק, ע"י חשיפה של קהל לעסק, הדבר מומלץ בעיקר בכנסים ואירועים רבי משתתפים.

להזמנת סיכות מעוצבות מכל סוג גודל או צורה עם לוגו או שם העסק ניתן ליצור קשר בטלפון: .054-4890954

ניתן לתת את הסיכה כמתנה ללקוחות או לספקים, כמתנה לעובדים, ניתן לבקש מעובדים לענות את הסיכה בשעת העבודה או כנס ואף להעניק את הסיכה לבאי הכנס או העסק, אנו נספק עבורך את הסיכה המתאימה לכל אחד מהנל, ללקוחות ולספקים נדרשים סיכות עם יותר גלנצ, לעובדים נספק סיכות יותר פרסומיות וכדומה.

סיכות לבגד יכולות להגיע בגדלים צורות וצבעים שונים על פי הצורך הקיים, הסיכות יכולות לשאת את שם החברה או המחלקה ממנה מגיע העובד ואף את שמו הפרטי כדי שיאפשרו פניה אליו ביתר קלות על ידי אדם המעוניין לשוחח עמו.

סיכות הן פריט חשוב מאוד אשר מסמל קבוצה ועוזר להבדיל אותה משאר המשתתפים, לכן הן עוזרות להפגין כוח ונוכחות של חברה בעת השתתפות בכנס. 

להזמנת סיכות מעוצבות מכל סוג גודל או צורה עם לוגו או שם העסק ניתן ליצור קשר בטלפון: .

054-4890954

   חזרה ל -   

מוצרים נוספים שעשויים לעניין אותך:
  • הדפסה על בקבוקי שתיה
  • דיסק און קיי ממותג לעסקים
  • פופ סוקט ממותג
  • שעון קיר

  • לחץ על המוצר הרצוי