הדפסת טמפון

אנו מתמחים באספקת שירותי הדפסת טמפון בכל סדר גודל. טכנולוגית הדפסת הטמפון הופכת יותר ויותר נפוצה לשימושים תעשייתיים ופרטיים כאחד. באפשרותנו לספק הדפסות טמפון על כל סוגי החומרים ובעיקר הדפסות על משטחים וצורות לא רגילות, הדפסות על חומרים מורכבים במהירות הדפסה מהירה יחסית והדפסת גרפיקות בעלות פרטים עדינים ודקים. כל זאת תוך יישום גמישות הדפסה מרבית שלא ניתנת למימוש בטכנולוגיות הדפסה אחרות.

הדפסה על כיפה


חברת מרקינג מתמחה בהדפסה על כיפות מחומרים שונים
הדפסה על כיפה
הדפסה על כיפה

לחץ על התמונה להגדלה


אם בקרוב אתם חוגגים בר מצוה, חתונה או כל אירוע דתי אחר ואתם רוצים לשלוח את האורחים שלכם עם מזכרת מהאירוע , כיפה עם הקדשה היא מתנה מצוינת.

 

אנחנו במרקינג נדפיס לכם על כיפות ממשי או מעור, בכל צבע שתבחרו וכמובן נדפיס עליה כל הקדשה שתרצו: שם ילד הבר מצווה , שמות החתן והכלה , תאריך האירוע או תמונה. משמע, כל עיצוב שתרצו.

 

ניתן להדפיס על כיפה בכל צבע שתבחרו , אך כמובן שרצוי והצבע המועדף הוא לבן . הכיתוב – ההדפסה -  יפה ואלגנטי שהוא יהיה בזהב או בכסף.

 

ההדפסה תהיה בכל גוון צבע שתבחרו , אנחנו נדאג שאיכות הצבע תהיה ברמה גבוהה , כך שההדפס לא ידהה או ימחק גם הרבה שנים אחרי. אנחנו משתמשים בצבעים מיוחדים למשי אשר נקלטים בצורה טובה , לא נמרחים ועמידים.

 

ההדפסה נעשית על ידי מכונת הדפסה בשיטת טמפון.
כיפה עם הקדשה הינה מזכרת מקסימה לאירוע.
חברת מרקינג נמצאת בדרום תל אביב, אנחנו מבטיחים שירות מהיר, אמין, מקצועי ונעים.
ניתן לבצע משלוח לכל חלקי הארץ.

   חזרה ל -   

מוצרים נוספים שעשויים לעניין אותך:
  • מטקות
  • מטריות
  • כדורי כוח
  • שמשיות / מטריות עם לוגו חברה

  • לחץ על המוצר הרצוי