הדפסת טמפון

אנו מתמחים באספקת שירותי הדפסת טמפון בכל סדר גודל. טכנולוגית הדפסת הטמפון הופכת יותר ויותר נפוצה לשימושים תעשייתיים ופרטיים כאחד. באפשרותנו לספק הדפסות טמפון על כל סוגי החומרים ובעיקר הדפסות על משטחים וצורות לא רגילות, הדפסות על חומרים מורכבים במהירות הדפסה מהירה יחסית והדפסת גרפיקות בעלות פרטים עדינים ודקים. כל זאת תוך יישום גמישות הדפסה מרבית שלא ניתנת למימוש בטכנולוגיות הדפסה אחרות.

הדפסה על בקבוקי שתיה


חברת מרקינג מתמחה בהדפסה של לוגו וסימונים אחרים לפי דרישתו של הלקוח. אנו מדפיסים על בקבוקים בגדלים שונים ובכמות תוך שמירה מתמדת על איכות. המכונות החדישות שברשותנו מאפשרות לנו להעניק לכם מוצר מוגמר באיכות שלא הכרתם בעבר. להדפסה על בקבוקים עם לוגו החברה או העסק שלכם התקשרו עכשיו: 054-4890954.
הדפסה על בקבוקי שתיה

לחץ על התמונה להגדלה


אנו מספקים עבורכם שירות סימון והדפסה של לוגו וסימונים נוספים על בקבוקים במגוון צבעים שונים לפי בחירתכם האישית תוך מתן אחריות וביטוח על מוצרים שעלולים להיפגע בתהליך ההדפסה.

מעוניינים בקידום העסק?

 הדפסה וסימון על בקבוקים היא דרך מצוינת לחשיפת החברה או העסק. כאשר מדובר בסימון והדפסה על מוצרים לתעשייה, חברתMarking היא המתאימה ביותר עבורך! משלב קבלת ההזמנה ועד סיום הטיפול בה, אנו שומרים על שלמות המוצרים, מקצועיות, בטיחות ומיומנות אשר מבטיחים את חזרת המוצר אליכם ללא פגע ובשלמות.אנו משתמשים בשיטות מתקדמות כמו הדפסת טמפוגרפיה שהינה דרך ייחודית לשמירה על הדפסה בכמות ובאיכות.

אל תתפשרו, התקשרו עוד היום לחברתנו והזמין בקבוקים עם לוגו החברה או העסק שלכם
לקבלת ייעוץ ושירות אדיב ממומחי הסימון והדפסה שלנו: 054-4890954.

   חזרה ל -   

מוצרים נוספים שעשויים לעניין אותך:
  • דיסק און קיי ממותג לעסקים
  • עטים עם לוגו
  • כובעים
  • מאפרות

  • לחץ על המוצר הרצוי