הדפסת טמפון

אנו מתמחים באספקת שירותי הדפסת טמפון בכל סדר גודל. טכנולוגית הדפסת הטמפון הופכת יותר ויותר נפוצה לשימושים תעשייתיים ופרטיים כאחד. באפשרותנו לספק הדפסות טמפון על כל סוגי החומרים ובעיקר הדפסות על משטחים וצורות לא רגילות, הדפסות על חומרים מורכבים במהירות הדפסה מהירה יחסית והדפסת גרפיקות בעלות פרטים עדינים ודקים. כל זאת תוך יישום גמישות הדפסה מרבית שלא ניתנת למימוש בטכנולוגיות הדפסה אחרות.

ספלים וכוסות מאג


בעלי ועסקים וחברות, מעוניינים במיתוג העסק על ידי הדפסה על ספלים? מרקינג תבצע עבורך את ההדפסה לכל כמות של ספלים תוך שמירה על איכות וטיב המוצר. על ידי מכונות וטכנולוגיות חדישות, הדפסה על ספלים הופכת קלה יותר באיכות מרבית. להזמנות וקבלת שירות הדפסה וסימון על ספלים התקשרו : 054-4890954
ספלים וכוסות מאג

לחץ על התמונה להגדלה


בחר בחברת מרקינג לביצוע עבודת הדפסה וסימון על מוצרים רבים לרבות ספלים לקידום מכירות החברה, למיתוג ופרסום של חברתכם הצטיידו בספלים לפינת הקפה של העובדים במשרד ולפינת הקפה של האורחים וצרו בחברתכם אחידות בין העובדים וכמובן פרסום יעיל שיתרום לחברה.

העבודה מתבצעת על ידי צוות מיומן ומקצועי וכמובן על ידי מכונות אשר מספקות מקסימום ביצועים. אצלנו תקבלו לוגו וסימונים נקיים, חדים ובצבעים ברורים ללא טשטושים מיותרים וצבע שנמרח. אנו מספקים אחריות על מוצרינו כך שתוכלו להיות שקטים אם אחד המוצרים יפגע ויינזק עקב העבודה. אצלנו תוכלו להיות בטוחים לגבי טיב המוצר מתחילה ועד סוף התהליך.

אנו מעמידים לרשותכם שירות איסוף והחזרה של המוצרים עד לפתח העסק או החברה. לכל שאלה נוספת ובירורים נוספים התקשרו ל: 054-4890954
   חזרה ל -   

מוצרים נוספים שעשויים לעניין אותך:
  • מחזיקי מפתחות
  • כוסות עם לוגו
  • הדפסה על כיפה
  • ספלים וכוסות מאג

  • לחץ על המוצר הרצוי