הדפסת טמפון

אנו מתמחים באספקת שירותי הדפסת טמפון בכל סדר גודל. טכנולוגית הדפסת הטמפון הופכת יותר ויותר נפוצה לשימושים תעשייתיים ופרטיים כאחד. באפשרותנו לספק הדפסות טמפון על כל סוגי החומרים ובעיקר הדפסות על משטחים וצורות לא רגילות, הדפסות על חומרים מורכבים במהירות הדפסה מהירה יחסית והדפסת גרפיקות בעלות פרטים עדינים ודקים. כל זאת תוך יישום גמישות הדפסה מרבית שלא ניתנת למימוש בטכנולוגיות הדפסה אחרות.

כוסות


Marking שירותי הדפסת טמפון וחריטה על גבי כל סוגי הכוסות בכל כמות ובאיכות גבוהה. לפרטים נוספים 054-4890954.

חברת marking הינה חברה אשר מספקת שירותי חריטה והדפסה על כוסות. אנו מבצעים עבודות חריטה והדפסת לוגו של חברות ומותגים על גבי כוסות ומכל סוגי החומרים ביניהם זכוכית, מתכות, חרס, פלסטיק ועוד.

ברשותנו מכונות אוטומטיות אשר מסוגלות לבצע עבודות בכל גודל צבע וצורה על גבי כל אחד מהחומרים הנ"ל. חשוב לציין כי עצם השימוש במכונה אוטומטית לצורכי החריטה או הדפסת הטמפון מאפשר לקבל תוצאה אחידה וזהה על גבי כל המוצרים וללא שריטות או דפקטים הנגרמים כתוצאה מרשלנות או טעויות אנוש.

חריטה והטבעת הלוגו של החברה שלך על גבי כוסות מאפשרת לך פרסום רחב ויומיומי בקרב לקוחותיך ועובדיך. פרסום משמש בעיקר לצורכי קידום מכירות והעלאת מודעות סביב מותג.

אנו בחברת marking ניצור עבורך כוסות עם הדפסה או חריטה בכל גודל צבע וצורה אשר תבחר עבור העסק שלך כך שתוכל להפיץ ולחלק אותן בכדי לקדם את העסק שלך.

 

 

לפרטים נוספים והזמנת עבודות חריטה או הדפסת טמפון מחברת marking ניתן ליצור קשר בטלפון 054-4890954.

   חזרה ל -   

מוצרים נוספים שעשויים לעניין אותך:
  • קלמרים לבית הספר
  • כוסות
  • דיסק און קיי ממותג לעסקים
  • שמשיות / מטריות עם לוגו חברה

  • לחץ על המוצר הרצוי