הדפסת טמפון

אנו מתמחים באספקת שירותי הדפסת טמפון בכל סדר גודל. טכנולוגית הדפסת הטמפון הופכת יותר ויותר נפוצה לשימושים תעשייתיים ופרטיים כאחד. באפשרותנו לספק הדפסות טמפון על כל סוגי החומרים ובעיקר הדפסות על משטחים וצורות לא רגילות, הדפסות על חומרים מורכבים במהירות הדפסה מהירה יחסית והדפסת גרפיקות בעלות פרטים עדינים ודקים. כל זאת תוך יישום גמישות הדפסה מרבית שלא ניתנת למימוש בטכנולוגיות הדפסה אחרות.

כדור ים מתנפח


חברת מרקינג מבצעת מגוון הדפסות של לוגו ושם החברה על מוצרים רבים לרבות על כדור ים מתנפח. במכונות האמינות והחדישות שלנו, מבטיחות לכם הדפסה בכמות גדולה ובאיכות שלא הכרתם עד כה. להזמנת כדור ים מתנפח עם לוגו החברה, התקשרו לטלפון: 054-4890954

 

מחפשים מתנה ליום כיף עם העובדים? מעוניינים בדרך יצירתית לפרסום העסק? אנו נדפיס עבורכם באיכות מרבית על כדור ים מתנפח כל ציור או לוגו שתבחרו ושהעובדים שלכם יהיו בים או בחופשה מסוימת, חברתכם תמיד תהיה חשופה וידועה לציבור. כך תשיגו שני מטרות יחדיו, גם פרסום וגם מתנה שילדי העובדים ישמחו לקבל.

 

חברת מרקינג לא מקלה ראש בכל הנוגע לטיב העבודה ולאחריות אשר מוטלת על כתפיה. ברגע שאתם מפקידים בידינו את המוצרים שלכם אנו מתחייבים לספק לכם אותם באיכות מרבית ואם מוצר ייפגע במהלך העבודה, אנו אחראים עליו.אנו בטוחים במכשור ובמכונות אשר ברשותנו, שבעזרתם ובעזרת צוות שבקיא בתפעולם אנו מסוגלים לספק עבורכם מוצר בכל גודל, צבע או סגנון שרק תחפצו.

 

להדפסה על כדור ים מתנפח ועל מוצרים רבים נוספים, צרו עמנו קשר בטלפון: 054-4890954 או דרך "צור קשר" באתר.

   חזרה ל -   

מוצרים נוספים שעשויים לעניין אותך:
  • שעון קיר
  • מחזיקי מפתחות
  • דיסק און קיי ממותג לעסקים
  • הדפסה על בקבוקי שתיה

  • לחץ על המוצר הרצוי