הדפסת טמפון

אנו מתמחים באספקת שירותי הדפסת טמפון בכל סדר גודל. טכנולוגית הדפסת הטמפון הופכת יותר ויותר נפוצה לשימושים תעשייתיים ופרטיים כאחד. באפשרותנו לספק הדפסות טמפון על כל סוגי החומרים ובעיקר הדפסות על משטחים וצורות לא רגילות, הדפסות על חומרים מורכבים במהירות הדפסה מהירה יחסית והדפסת גרפיקות בעלות פרטים עדינים ודקים. כל זאת תוך יישום גמישות הדפסה מרבית שלא ניתנת למימוש בטכנולוגיות הדפסה אחרות.

קלמרים לבית הספר


מתנה מעולה לילדים בגן, בתי ספר, ואפילו לימודים אקדמיים. התקשרו עוד היום לקבלת ייעוץ והזמנה: 054-4890954.

דמינו את שם החברה שלכם עכשיו מתנוסס על גבי תיקים בשדות תעופה בעולם או ברחבי בתי מלון בכל רחבי הארץ. זהו לא חלום ואף אפשרי כל שעליכם לעשות הוא לדעת על איזה מוצרים לבצע את קידום המכירות של חברתכם ובכך להפיץ את שם החברה או המותג לעיני אלפי אנשים בכל יום ויום. חברתנו תבצע עבורכם את העבודה באיכות גבוהה, תוך מתן אחריות ובטיחות על כל המוצרים.

 

אנו משתמשים אך ורק במכונות וציוד מתקדם אשר עומד בקדמת הטכנולוגיה, מחזיקים צוות מקצועי ומומחים רק על מנת שאתם תקבלו מוצר לשביעות רצונכם אשר יספק אתכם באופן מקסימאלי.מזוודות ותיקים הם פריטים בולטים אשר נראים על ידי כל הסובבים אתכם כאשר אתם מגיעים למקום כלשהו רחוק אם זה בפגישות עסקים, נסיעות עם המשפחה ועוד.


לכן אם אתם מעוניינים ליצור תדמית ולחשוף את שם החברה שלכם בצורה בין לאומית או בפריסה ארצית נרחבת מזוודות ותיקים הם פריט קידומי מומלץ מאוד אשר נעשה בו שימוש בכל ימות השנה ועל כן הוא מוצר קידומי אשר יעבוד ויפרסם את החברה שלכם 365 ימים בשנה בכל מקום אליו יבחרו בעליו לקחת אותו.

 

התקשרו עוד היום לקבלת ייעוץ והזמנה: 054-4890954.

   חזרה ל -   

מוצרים נוספים שעשויים לעניין אותך:
  • כוסות עם לוגו
  • שעון קיר
  • ספלים וכוסות מאג
  • מטריות

  • לחץ על המוצר הרצוי