הדפסת טמפון

אנו מתמחים באספקת שירותי הדפסת טמפון בכל סדר גודל. טכנולוגית הדפסת הטמפון הופכת יותר ויותר נפוצה לשימושים תעשייתיים ופרטיים כאחד. באפשרותנו לספק הדפסות טמפון על כל סוגי החומרים ובעיקר הדפסות על משטחים וצורות לא רגילות, הדפסות על חומרים מורכבים במהירות הדפסה מהירה יחסית והדפסת גרפיקות בעלות פרטים עדינים ודקים. כל זאת תוך יישום גמישות הדפסה מרבית שלא ניתנת למימוש בטכנולוגיות הדפסה אחרות.

מטענים ניידים


סימון, חריטה והדפסה על מוצרים של החברה שלכם יכולים להוות יתרון גדול על פני חברות אחרות תוך חשיפת החברה לאוכלוסייה. אנו מספקים עבור לקוחותינו שירות סימון וחריטה על סוללות לפי דרישותיכם האישיות תוך התחשבות בעיצוב, איכות, מיקום הלוגו ועוד. להזמנת סימון וחריטה על סוללות שונות ובגדלים שונים, התקשרו עכשיו ל:054-4890954
מטענים ניידים

לחץ על התמונה להגדלה


 

אם ברצונכם להטביע לוגו או כל סימון אחר על סוללות,הינכם חברת היי קט או משתמשים במוצרי חשמל רבים, תוכלו למתג את העסק שלכם בדרך מקורית וטובה של חריטה וסימון על מטענים ניידים. אתם תוכלו לבחור את הלוגו אותו תרצו להטביע ואנו נעשה זאת עבורכם באיכות ושמירה על טיב המוצרים לכל אורך התהליך.

 

ברשות חברתנו צוות מיומן הבקיא בכל המכונות של החריטה והסימון, מה שיבטיח לכם שירות איכותי, הגון, מהיר ומקצועי.המוצר שלכם יישמר מתחילת התהליך עד סופו וגם באחסנו במחסנים מאובטחים ברמה גבוהה כך שתהיו בטוחים בכל עת.

 

לקבלת נציג שירות ושאלות נוספות ניתן לצור קשר ב:054-4890954

   חזרה ל -   

מוצרים נוספים שעשויים לעניין אותך:
  • בקבוקים עם לוגו
  • לוחות חשמל ממותגים עם לוגו
  • חריטה ממוחשבת
  • מטענים ניידים

  • לחץ על המוצר הרצוי