הדפסת טמפון

אנו מתמחים באספקת שירותי הדפסת טמפון בכל סדר גודל. טכנולוגית הדפסת הטמפון הופכת יותר ויותר נפוצה לשימושים תעשייתיים ופרטיים כאחד. באפשרותנו לספק הדפסות טמפון על כל סוגי החומרים ובעיקר הדפסות על משטחים וצורות לא רגילות, הדפסות על חומרים מורכבים במהירות הדפסה מהירה יחסית והדפסת גרפיקות בעלות פרטים עדינים ודקים. כל זאת תוך יישום גמישות הדפסה מרבית שלא ניתנת למימוש בטכנולוגיות הדפסה אחרות.

מארזים


אנו חברה שמתמחה בסימון, חריטה והדפסה על מוצרים רבים ומארזים גם לחברות ולתעשייה וזאת על ידי מכונות מתקדמות, חדישות המספקות ביצועים מקסימאלים. להזמנת סימון וחריטה על מארזים התקשרו עכשיו ל: 054-4890954
מארזים

לחץ על התמונה להגדלה


 

בעל מפעל וזקוק לחריטה וסימון על מארזים מסוגים שונים? חברת Marking תספק עבורך את השירות ברמה שלא הכרת, תוך מיתוג ופרסום העסק שלך. שימוש במכונות מתקדמות של סימון וחריטה, הקשבה לצורכי הלקוח הם חלק מהשירות האיכותי אשר תקבלו בחברתנו.

 

בין אם מדובר במארז מעץ, פלסטיק או מתכת אנו נוכל לבצע סימון וחריטה של לוגו החברה שלך או עיצוב אחר לפי דרישתך. הטבע עוד היום את לוגו חברתך עם המוצרים שלך וקדם את החברה או העסק שלך. אם חיפשת חברה מקצועית, אמינה המעניקה שירות סימון וחריטה בטיחותי תוך שמירה מקסימאלית על המוצרים הגעת למקום הנכון.

 

חברת Marking מתמחה בעוד מגוון שירותי חריטה והדפסה מתקדמת על מוצרים רבים מהם תוכלו להתרשם באתר כמו לדוגמא: עטים עם לוגו, כוסות עם לוגו, מארזים, דיסק און קי, לוחות חשמל ועוד.

 

לייעוץ, הזמנות ושאלות נוספות התקשרו: 054-4890954

   חזרה ל -   

מוצרים נוספים שעשויים לעניין אותך:
  • חריטה ממוחשבת
  • חריטה וחיתוך מתכות
  • בקבוקים עם לוגו
  • פאנלים למוצרים בעברית

  • לחץ על המוצר הרצוי