הדפסת טמפון

אנו מתמחים באספקת שירותי הדפסת טמפון בכל סדר גודל. טכנולוגית הדפסת הטמפון הופכת יותר ויותר נפוצה לשימושים תעשייתיים ופרטיים כאחד. באפשרותנו לספק הדפסות טמפון על כל סוגי החומרים ובעיקר הדפסות על משטחים וצורות לא רגילות, הדפסות על חומרים מורכבים במהירות הדפסה מהירה יחסית והדפסת גרפיקות בעלות פרטים עדינים ודקים. כל זאת תוך יישום גמישות הדפסה מרבית שלא ניתנת למימוש בטכנולוגיות הדפסה אחרות.

דיסק און קיי ממותג לעסקים


מחפש מתנה מקורית לעובדים? מעוניין בדרך יצירתית לפרסם את העסק? אנו נספק עבורכם שירות הדפסת לוגו על דיסק און קי. להזמנת דיסק און קי ממותג לעסקים התקשר עכשיו: 054-4890954
דיסק און קיי ממותג לעסקים

לחץ על התמונה להגדלה


 דיסק און קי הוא אחד המוצרים ההכרחיים בחברות רבות לגיבוי ושמירה על מסמכים חשובים. בנוסף, חברות ועסקים רבים אף מעניקים אותו כמתנה לעובדים תוך הטבעת הלוגו של החברה. מעוניינים בדיסק און קי מעוצב לעובדים שלכם? רוצים להעניק מזכרת לאורחים חשובים?


Disk On key: הטבעת לוגו החברה על גבי Disk On key של העובדים ואורחים נכבדים, תורם לקידום המכירות במיוחד אם הוא מצורף לצרור המפתחות של העובד ומוסיף רבות לפרסום החברה או העסק.

מדובר בדוגמה בודדות ומגוון המוצרים עליהם אנו מבצעים סימון הוא רחב. אתם מוזמנים ליצור אייתנו קשר לגבי כל מוצר איתו תרצו לפרסם את העסק שלכם. התהליך הוא בטוח והמוצרים שומרים על טיבם, יופיים ואיכותם ללא כל פגע.


להזמנות, הצעות מחיר וייעוץ התקשרו עוד היום: 054-4890954.

   חזרה ל -   

מוצרים נוספים שעשויים לעניין אותך:
  • כובעים
  • פותחן בקבוקים
  • קלמרים לבית הספר
  • שעון קיר

  • לחץ על המוצר הרצוי