הדפסת טמפון

אנו מתמחים באספקת שירותי הדפסת טמפון בכל סדר גודל. טכנולוגית הדפסת הטמפון הופכת יותר ויותר נפוצה לשימושים תעשייתיים ופרטיים כאחד. באפשרותנו לספק הדפסות טמפון על כל סוגי החומרים ובעיקר הדפסות על משטחים וצורות לא רגילות, הדפסות על חומרים מורכבים במהירות הדפסה מהירה יחסית והדפסת גרפיקות בעלות פרטים עדינים ודקים. כל זאת תוך יישום גמישות הדפסה מרבית שלא ניתנת למימוש בטכנולוגיות הדפסה אחרות.

כוסות עם לוגו


בעל עסק או בעל חברה, מעוניין בפרסום ומיתוג העסק? אנו נספק עבורך שירות הדפסה וסימון על מוצרים שונים ומגוונים לרבות כוסות באיכות שלא הכרת. להזמנת כוסות עם לוגו לחברה או לעסק, התקשרו עכשיו: 054-4890954
כוסות עם לוגו

לחץ על התמונה להגדלה


קיימות דרכים רבות לפרסום העסק והחברה וכוסות עם לוגו היא דרך מצויינת לחשיפת החברה. כוסות הממוקמות בפינות הקפה של העובדים והלקוחות, אשר מייצרות אחידות בין העובדים, גאווה ותחושה טובה בין העובדים ולקוחות החברה. אם תתקשו בבחירת הצבעים, העיצוב ומיקום הלוגו, אנו נייעץ לכם לקבלת אפקט מירבי לפרסום ומיתוג העסק. 

 

מחפש דרך יצירתית למיתוג העסק או החברה שלך? כוסות מעוצבות עם לוגו העסק לפי טעמכם האישי לשימוש בפינת הקפה של העסק או החברה. כוסות עם לוגו בעלות אפקט במיוחד בהגעת אורחים נכבדים, בפגישות חשובות ומענקות תחושת חמימות בין העובדים.

 

 התקשרו עוד היום לקבלת ייעוץ והזמנת כוסות עם לוגו: 054-4890954.

   חזרה ל -   

מוצרים נוספים שעשויים לעניין אותך:
  • צעיפים
  • צלחת מעופפת
  • הדפסה על כיפה
  • מטריות

  • לחץ על המוצר הרצוי