הדפסת טמפון

אנו מתמחים באספקת שירותי הדפסת טמפון בכל סדר גודל. טכנולוגית הדפסת הטמפון הופכת יותר ויותר נפוצה לשימושים תעשייתיים ופרטיים כאחד. באפשרותנו לספק הדפסות טמפון על כל סוגי החומרים ובעיקר הדפסות על משטחים וצורות לא רגילות, הדפסות על חומרים מורכבים במהירות הדפסה מהירה יחסית והדפסת גרפיקות בעלות פרטים עדינים ודקים. כל זאת תוך יישום גמישות הדפסה מרבית שלא ניתנת למימוש בטכנולוגיות הדפסה אחרות.

מאוררים


בעל מפעל או עסק לייצור מאוררים, מארקינג מתמחה בהדפסה וסימון של מוצרים, ברשותינו מכונות חדישות להדפסת/סימון של לוגו או שם העסק על מוצרים. לפרטים נוספים ולהזמנת עבודות הדפסה וסימון על מאוררים התקשר 054-4890954.

אנו נספק עבורך הדפסה וסימון באיכות גבוה תוך זמן קצר, ברשותנו מכונות הדפסה וסימון ייחודיות אשר הורכבו והותקנו על ידנו, בעזרת מכונות אלו נדע להביא לך מוצר מוגמר באיכות הטובה ביותר.

אנו לא עוד חברה של סימון בשוק, אצלנו שירות אחריות ותיאום ציפיות עם הלקוח הם ערך עליון, ברשותינו ביטוח ואחריות לנזקים שעלולים להיות במקרה של תקלה למוצר, זאת על מנת להבטיח שירות מקסימאלי.

אנו גם מחזיקים משאית שירות כך שנוכל לאסוף את המוצר מבית העסק שלך או כל מקום אחר, ולהחזיר בסיום העבודה, כדי שתוכל להתרכז בעבודה שלך ובדברים שחשובים לך.

מארקינג סימון וחריטה - נשמח לעבוד איתך, לפרטים נוספים וליצירת קשר 054-4890954

   חזרה ל -   

מוצרים נוספים שעשויים לעניין אותך:
  • מאוררים
  • חריטה וחיתוך מתכות
  • בקבוקים עם לוגו
  • פקקים לבקבוקים

  • לחץ על המוצר הרצוי