הדפסת טמפון

אנו מתמחים באספקת שירותי הדפסת טמפון בכל סדר גודל. טכנולוגית הדפסת הטמפון הופכת יותר ויותר נפוצה לשימושים תעשייתיים ופרטיים כאחד. באפשרותנו לספק הדפסות טמפון על כל סוגי החומרים ובעיקר הדפסות על משטחים וצורות לא רגילות, הדפסות על חומרים מורכבים במהירות הדפסה מהירה יחסית והדפסת גרפיקות בעלות פרטים עדינים ודקים. כל זאת תוך יישום גמישות הדפסה מרבית שלא ניתנת למימוש בטכנולוגיות הדפסה אחרות.

עכברים


בעל חברה או עסק, מעוניין במיתוג ופרסום העסק? הדפסת טמפון וחריטה על גבי מוצרים היא דרך מצויינת עבורך ונשמח לספק לך את שירות זה באדיבות, מקצועיות ואחריות.


Marking הינה חברה אשר מתמחה בהדפסת טמפון וחריטה על גבי מוצרים עבור יצרנים וחברות שיווק.

עכברים למחשב הם מוצר אשר נעשה בהם שימוש יומיומי רב. על כן חשוב להטביע עליהם את שם החברה המעניקה או המייצרת. הטבעת השם על גבי העכבר יוצרת חשיפה ופרסום בקרב לקוחות רבים אשר עושים שימוש בעכבר, לכן אתם זקוקים לחברה שתבצע זאת עבורכם באיכות מירבית ללא התפשרות על רמת השירות.

ברשותנו מכונות חדישות מתקדמות להדפסת טמפון על עכברים, כל שהלוגו או הסימון אותו בחרתם יהיה נקי, ברור ומיוחד. הלוגו יוצר פרסום אשר מוכח כתורם משמעותית לשגשוג והצלחת החברה.אצלנו ב- marking מספקים לחברות וליצרנים שירות הדפסת טמפון וחריטה על גבי מוצרים תוך קבלת אחריות על כל המוצרים אותנו אנו מייצרים עבורכם.


לפרטים נוספים וייעוץ אודות הדפסת טמפון וחריטה על גבי עכברים ניתן לפנות אלינו בטלפון: 054-4890954.

   חזרה ל -   

מוצרים נוספים שעשויים לעניין אותך:
  • ערכת מנגל
  • מאפרות
  • סיכות לבגד
  • פותחן בקבוקים

  • לחץ על המוצר הרצוי