הדפסת טמפון

אנו מתמחים באספקת שירותי הדפסת טמפון בכל סדר גודל. טכנולוגית הדפסת הטמפון הופכת יותר ויותר נפוצה לשימושים תעשייתיים ופרטיים כאחד. באפשרותנו לספק הדפסות טמפון על כל סוגי החומרים ובעיקר הדפסות על משטחים וצורות לא רגילות, הדפסות על חומרים מורכבים במהירות הדפסה מהירה יחסית והדפסת גרפיקות בעלות פרטים עדינים ודקים. כל זאת תוך יישום גמישות הדפסה מרבית שלא ניתנת למימוש בטכנולוגיות הדפסה אחרות.

הדפסת לוגו או טקסט על מדפסות


יבואן או יצרן מדפסות? אנו מספקים שירותי סימון וחריטה לתעשיה, בעזרת המכונות המתקדמות שלנו תוכל לקבל עבודה איכותית בזמן קצר, סימון לוגו, שם החברה, סימנים מסחריים נוספים, ואפילו כתובת, טלפון ואתר אינטרנט הכל אפשרי.
הדפסת לוגו או טקסט על מדפסות

לחץ על התמונה להגדלה


עבודת הסימון וחריטה (ממוחשבת) במארקינג מתבצעת ע"י אנשי מקצוע בתחום, אנו נוכל לבצע בשבילך כל עבודה בזמן קצר, החל מסימון לוגו על המדפסת וכלה בהתאמת לוח מקשים לפי שפה, אנו מבצעים התאמות של לוח מקשים לשפות שונות, צרפתית, עברית, ערבית, רוסית ועוד, לפרטים נוספים ו/או לייעוץ בנושא תוכל להתקשר ל-054-4890954 ונשמח לעזור.


כיום חברות רבות ויצרנים שואפים למתג עצמם ולסמן על גבי מוצריהם את לוגו החברה המייצרת או זו שהעניקה את המוצר. דרך למתג את החברה ומוצריה היא להטביע על גבי קו המוצרים של החברה את הלוגו או סמל החברה. אפשרות זו מעניקה חשיפה ופרסום עבור החברה.


יצירת לוחות מקשים בעברית מאפשרת לחברה להגיע למעגל רחב יותר של לקוחות פוטנציאליים אשר יוכלו בקלות לתפעל את המוצר שברשותם, או לחילופין אם אתה מעוניין לייצא את הציוד שלך לחו"ל נוכל לייצר עבורך לוח מקשים לפי דרישה.

 

הטבעת שם החברה על המוצר מאפשרת ללקוחות מרוצים לחזור ולקנות מוצרים דומים מבית אותו יצרן ואף לזהות אותם כאשר הם מחפשים לרכוש מוצר אחר בחנות. המיתוג על גבי המוצר מספק לך שירות אמצעי תקשורת המוני לאורך זמן ובכל מקום אליו יגיעו מוצריך.

"סמן את המוצרים שלך והפוך את המשתמשים למפרסמים"

 

לפרטים נוספים וייעוץ בהדפסה ומיתוג מוצרים על ידי הדפסת טמפון או חריטה ניתן לפנות ל-marking בטלפון: 054-4890954. ואנו נשמע לענות לכם על כל שאלה.

 

 

   חזרה ל -   

מוצרים נוספים שעשויים לעניין אותך:
  • טלפונים
  • מארזים
  • חריטה וחיתוך מתכות
  • הדפסת לוגו או טקסט על מזגנים

  • לחץ על המוצר הרצוי