הדפסת טמפון

אנו מתמחים באספקת שירותי הדפסת טמפון בכל סדר גודל. טכנולוגית הדפסת הטמפון הופכת יותר ויותר נפוצה לשימושים תעשייתיים ופרטיים כאחד. באפשרותנו לספק הדפסות טמפון על כל סוגי החומרים ובעיקר הדפסות על משטחים וצורות לא רגילות, הדפסות על חומרים מורכבים במהירות הדפסה מהירה יחסית והדפסת גרפיקות בעלות פרטים עדינים ודקים. כל זאת תוך יישום גמישות הדפסה מרבית שלא ניתנת למימוש בטכנולוגיות הדפסה אחרות.

טלפונים


חברת מרקינג מתמחה בהדפסה וסימון על מוצרים שונים לרבות מיתוג טלפונים על ידי הדפסת טמפון או חריטה לפרטים ולהזמנות צרו קשר בטלפון 054-4890954.

ב-marking תוכלו לקבל שירות חריטה והדפסה על גבי מוצרים. בין היתר אנו חורטים על טלפונים לחברות אשר מעוניינות למתג עצמן ולפרסם את שם החברה על גבי מוצרים שהן משווקות.


הדפסה וחריטה על גבי טלפונים צריכה להתבצע על ידי מומחים בתחום הדפסת הטמפון. חברת marking מתמחה בהדפסת טמפון איכותית על גבי מוצרים אשר שומרת על המראה המקורי ושלמות המוצר כפי שזה יצא מהמפעל. הדפסת הטמפון מאפשרת להשאיר את חותם החברה למשך שנים ואיננה מתקלפת או נשחקת. אנו נדפיס עבורך על גבי הטלפונים בכל גודל צבע וצורה אותה תבחר.

 

 

החריטה וההדפסה אשר אנו מבצעים הינן אך ורק על ידי מכונות מיוחדות אשר מעניקות מראה אחיד ומושלם בכל הפריטים תוך הגדרת גבולות ומיקום מדויק עבור כל הדפסה או חריטה.

 

 

להזמנת חריטה או הדפסת טמפון על גבי מוצרי פרסום וקד"מ לחברות צרו קשר 
עם marking בטלפון: 054-4890954. ואנו נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.

   חזרה ל -   

מוצרים נוספים שעשויים לעניין אותך:
  • פאנלים למוצרים בעברית
  • אזעקות
  • הדפסת לוגו או טקסט על מדפסות
  • טלפונים

  • לחץ על המוצר הרצוי