הדפסת טמפון

אנו מתמחים באספקת שירותי הדפסת טמפון בכל סדר גודל. טכנולוגית הדפסת הטמפון הופכת יותר ויותר נפוצה לשימושים תעשייתיים ופרטיים כאחד. באפשרותנו לספק הדפסות טמפון על כל סוגי החומרים ובעיקר הדפסות על משטחים וצורות לא רגילות, הדפסות על חומרים מורכבים במהירות הדפסה מהירה יחסית והדפסת גרפיקות בעלות פרטים עדינים ודקים. כל זאת תוך יישום גמישות הדפסה מרבית שלא ניתנת למימוש בטכנולוגיות הדפסה אחרות.

אזעקותמעוניין לסמן או לחרוט על אזעקות אשר אתה מייצר או מתקין? חברת מארקינג מספקת שירות סימון וחריטה על אזעקות ומוצרים דומים לתעשייה.

להזמנת סימון וחריטה לתעשייה על גבי אזעקות חייגו לטלפון 054-4890954 ואנו במארקינג נשמח לעמוד לשירותכם.

מארקינג מספקת שירותי חריטה על מגוון רחב של מוצרים לתעשייה ביניהם תוכלו למצוא אזעקות, מזגנים, פאנלים, טלפונים, מדפסות, לוחות חשמל וכדומה. אנו נוכל לסמן את מוצריך בכל דרך שתבחר ותתאים לאופי העבודה והשימוש אשר אתה מעוניין לעשות במוצר אשר ברשותך.

מלבד סימון בחריטה ניתן לבצע על המוצרים גם הדפסת טמפון אשר מטביעה על המוצרים את לוגו החברה או הסמל שאתה מעוניין בו באופן דומה ואחיד תוך שמירה על איכות ואחידות בין כל המוצרים המסומנים.

כאשר באים לחרוט או לסמן על מוצר לתעשייה ניתן להגדיר באופן מדוייק על ידי מחשב את גודל החריטה ולשמור על אחידות גודל הכתב והמיקום בין המוצרים.

סימון וחריטה לתעשייה על אזעקות חייב להתבצע באופן ממוחשב בכדי להעניק למוצר גימור ומראה יוקרתי התואם את רמתו. אצלנו העבודה מתבצעת אך ורק על ידי מחשב שדואג לא לסטות ולשמור על מראה מוצר נקי וללא שריטות או מריחות צבע.

להזמנת סימון וחריטה לתעשייה על גבי אזעקות חייגו לטלפון 054-4890954 ואנו במארקינג נשמח לעמוד לשירותכם.

   חזרה ל -   

מוצרים נוספים שעשויים לעניין אותך:
  • חריטה וחיתוך מתכות
  • בקבוקים עם לוגו
  • מאוררים
  • פקקים לבקבוקים

  • לחץ על המוצר הרצוי