הדפסת טמפון

אנו מתמחים באספקת שירותי הדפסת טמפון בכל סדר גודל. טכנולוגית הדפסת הטמפון הופכת יותר ויותר נפוצה לשימושים תעשייתיים ופרטיים כאחד. באפשרותנו לספק הדפסות טמפון על כל סוגי החומרים ובעיקר הדפסות על משטחים וצורות לא רגילות, הדפסות על חומרים מורכבים במהירות הדפסה מהירה יחסית והדפסת גרפיקות בעלות פרטים עדינים ודקים. כל זאת תוך יישום גמישות הדפסה מרבית שלא ניתנת למימוש בטכנולוגיות הדפסה אחרות.

הדפסת לוגו או טקסט על מזגנים


בעל עסק? מחפש חברה להדפסה וסימון על מזגנים? הגעת למקום הנכון! מרקינג מתמחה בסימון והדפסה על מוצרי תעשיה רבים באיכות ללא פשרות לרבות מזגנים. ברשותנו מכונות חדישות, צוות מקצועי המבצע עבודה מקצועית ותודעת שירות גבוהה ואלה רק חלק מהשירות האדיב אותו תקבלו בחברתנו. להזמנות ושאלות נוספות: 054-4890954
הדפסת לוגו או טקסט על מזגנים

לחץ על התמונה להגדלה


מארקינג תשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה או התלבטות שיש לכם. להזמנות ושאלות נוספות ניתן להתקשר אלינו לטלפון:054-4890954


חברתנו מתמחה בכל הנוגע לסימון, חריטה והדפסה על מזגנים בכמות גדולה ללא התפשרות על איכות. ברשותנו מכונות חדישות אשר מיועדות להדפסה וסימון על מזגנים שיספקו עבורך מוצר מוגמר באיכות שלא נתקלת בה בעבר. בעזרת מכונות אלה הדפסת לוגו הופכת פשוטה, מהירה וקלה ללא פגיעה בטיב המוצר וחוסכות פגיעות מיותרות כמו שריטות, שפשופים או טעויות אנוש אחרות.


חברתנו מספקת אחריות וביטוח על המוצרים שלכם משלב תחילת העבודה ועד סופה כך שתהיו שקטים שהמוצרים שנספק לכם יהיו באיכות המרבית. ברשותנו משאית איתה נוכל לספק לכם שירות איסוף והחזרה של המוצרים המוגמרים.


טיפ לפרסום העסק: הדפסת לוגו איכותי ומושך על מוצרי חברה ידועה כתורמת באופן משמעותי לקידום ומיתוג העסק

   חזרה ל -   

מוצרים נוספים שעשויים לעניין אותך:
  • סוללות
  • מארזים
  • בקבוקים עם לוגו
  • פקקים לבקבוקים

  • לחץ על המוצר הרצוי