הדפסת טמפון

אנו מתמחים באספקת שירותי הדפסת טמפון בכל סדר גודל. טכנולוגית הדפסת הטמפון הופכת יותר ויותר נפוצה לשימושים תעשייתיים ופרטיים כאחד. באפשרותנו לספק הדפסות טמפון על כל סוגי החומרים ובעיקר הדפסות על משטחים וצורות לא רגילות, הדפסות על חומרים מורכבים במהירות הדפסה מהירה יחסית והדפסת גרפיקות בעלות פרטים עדינים ודקים. כל זאת תוך יישום גמישות הדפסה מרבית שלא ניתנת למימוש בטכנולוגיות הדפסה אחרות.

פקקים לבקבוקים


בעל מפעל, מחפש חברה לסימון לוגו על פקקים לבקבוקים? חברת Marking היא החברה בשבילך, איתנו תוכל לבצע סימון איכותי על בקבוקים שונים באיכות גבוהה תוך שימוש בטכנולוגיה חדישה ומתקדמת. לסימון על פקקים לבקבוקים התקשר עוד היום לחברת Marking ותוכל להנות מעבודה מדויקת, מקצועית ואמינה: 054-4890954


אם הנך בעל מפעל לייצור בקבוקים וברצונך להטביע לוגו או כל סימן היכר של חברה על פקקים לבקבוקים, אתה זקוק לחברה מיומנת אשר מכירה וצברה ניסיון בתחום. סימון על פקקים לבקבוקים היא לא משימה פשוטה בשל גודל הפקק ועל כן חברתנו משתמשת במכונות מתקדמות ומדויקת אשר יספקו לכם תוצאה שתספק את שביעות רצונכם.


סימון על פקקי בקבוקים היא אחת מהדרכים בהם בעלי עסק משתמשים לקידום המכירות ופרסום העסק ועל כן, הלוגו חייב להראות לא פחות ממושלם. בחירה בחברת Marking לביצוע העבודה היא בחירה בדיוק, מקצועיות, עבודה קפדנית ושימוש במגוון צבעים ושלל אופציות לסימון הכל בהתאם לדרישת הלקוח. אצלנו תוכלו להנות מרמת ביצוע גבוהה ומלוגו בעל מראה נקי וברור ובנוסף, אנו נספק עבורכם אחריות על עבודתנו ואם לא תהיו מרוצים ומוצר ייפגם במהלך התהליך, אנו נספק עבורכם מוצר חדש.


אנו מתמחים במגוון חריטה וסימון על מוצרים רבים כמו : מזוודות ותיקים, סוללות, פותחני בקבוקים, מטקות, פדים לעכבר ועוד רבים וטובים אחרים.
להזמנות, התקשרו ל: 054-4890954, או דרך "צור קשר" באתר

   חזרה ל -   

מוצרים נוספים שעשויים לעניין אותך:
  • הדפסת לוגו או טקסט על מדפסות
  • סוללות
  • חריטה ממוחשבת
  • פקקים לבקבוקים

  • לחץ על המוצר הרצוי