הדפסת טמפון

אנו מתמחים באספקת שירותי הדפסת טמפון בכל סדר גודל. טכנולוגית הדפסת הטמפון הופכת יותר ויותר נפוצה לשימושים תעשייתיים ופרטיים כאחד. באפשרותנו לספק הדפסות טמפון על כל סוגי החומרים ובעיקר הדפסות על משטחים וצורות לא רגילות, הדפסות על חומרים מורכבים במהירות הדפסה מהירה יחסית והדפסת גרפיקות בעלות פרטים עדינים ודקים. כל זאת תוך יישום גמישות הדפסה מרבית שלא ניתנת למימוש בטכנולוגיות הדפסה אחרות.

נגן MP3, נגן MP4


אם חיפשתם חברה אשר תדפיס ותטביע עבורכם לוגו ושם חברה על נגני Mp3 או Mp4 ומוצרים נוספים אחרים, חברת מרקינג היא המתאימה ביותר עבורכם. התקשרו עוד היום והדפיסו על כמות גדולה של נגנים את לוגו החברה אשר ילווה את העובדים, או אורחים לגל מקום שיהיו בו: 054-4890954

רוצים להעניק מתנה מקורית לעובדים? מחפשים מזכרת לפגישות של אורחים חשובים? אנו נדפיס ונטביע עבורכם את לוגו חברתכם או העסק שלכם על נגנים שונים בעזרת מכונות ייעודיות ומתקדמות. אצלנו תקבלו הדפסה באיכות מרבית, במגוון צבעים וגדלים של נגנים בהם תחפצו.

נגני הmp3 וה-mp4 מלווים אותנו בכל מקום, אם זה ברכבת, בטיולים, בטיסות, בזמן ריצה ואפילו סתם בבית. אנו נדפיס עבורכם לוגו על נגנים שילווה את העובדים שלכם לכם מקום כך שהחברה תהיה חשופה בכל מקום בו העובדים יהיו. בנוסף, תוכלו להעניק כמתנה או מזכרת לאנשים חשובים בפגישות במסגרת העבודה.

התקשרו עכשיו לקבלת שירות הדפסה וסימון על נגנים ומוצרים נוספים אחרים: 054-4890954

   חזרה ל -   

מוצרים נוספים שעשויים לעניין אותך:
  • נגן MP3, נגן MP4
  • מטקות
  • הדפסה על כיפה
  • שעון קיר

  • לחץ על המוצר הרצוי